INNE BLOGI POSTCROSSERÓW

Zapraszam wszystkich na blogi innych postcrosserek i postcrosserów!!!

Jestem zakochana w świecie i podróżach, nie wyobrażam sobie bez nich życia, dlatego na swoim blogu pokazuję to, co uda mi się zobaczyć osobiście albo... dzięki pocztówkom! Postcrosserką jestem już od kilku lat. Jeśli potrzebujesz pozytywnej energii i porządnej dawki uśmiechu - zapraszam do mnie! Na swoim blogu pokazuję, że marzenia są po to, aby je spełniać.

O mnie: mam 20 lat, studiuje Bezpieczeństwo wewnętrzne na Politechnice Rzeszowskiej. Mieszkam w małej miejscowości na Podkarpaciu. Na co dzień mieszkam w Rzeszowie. O blogu: blog to jednocześnie zbiór mojej kolekcji pocztówek, ale też o moim życiu codziennym, innych pasjach m.in. o podróżach, pamiątkach i o drugiej pasji, czyli pieczeniu. Zapraszam serdecznie na mojego bloga.
BLOG ŻANETY: zanetaandpostcards.blogspot.com

Witam wszystkich! Mam na imię Weronika, jestem tegoroczną maturzystką i od 2011 roku kolekcjonuję pocztówki, znaczki oraz koresponduję za pomocą listów. Jest to moja największa pasja, dlatego od niedawna prowadzę bloga poświęconego pocztówkom. W moim otoczeniu niewiele osób się tym zajmuje, więc poszukuję osób o podobnych zainteresowaniach w Internecie. Myślę, że warto zarazić innych tak ciekawym hobby :) Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie na moją stronę:   
BLOG WERONIKI: varietyofpostcards.blogspot.com

Lubię podróże, zawsze z nich przywożę mnóstwo zdjęć i pocztówek. Są dopełnieniem tego, czego nie udało się zobaczyć czy sfotografować. A równocześnie inspirują, aby pojechać w kolejne, ciekawe miejsce. Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga.

Mam na imię Edyta i mieszkam niedaleko Przemyśla w województwie podkarpackim. Interesuję się akwarystyką, fotografią i architekturą. Od kilku lat jestem postcrosserką i blogerką. Na blogu publikuję pocztówki, które otrzymuję z Polski, jak i z innych stron świata. Jeżeli chcesz poznać moją pasję, to zapraszam na mojego bloga.  

Mam na imię Paulina,ale wolę zdrobnienie Paula mimo że to dwa inne imiona ;) Mieszkam w zachodniej cześci Polski,tam gdzie znajduję się największy krasnal świata. Moje hobby to pocztówki i magnesy na lodówkę. Blogerką jestem od kilku lat,ale bloga pocztówkowego założyłam w październiku 2013r. Kocham podróże, moim największym marzeniem jest pojechać w moją podróż życia do U.S.A

Jestem Weronika i jestem spod znaku Raka. Uwielbiam Bieszczady. W wolnych chwilach czytam książki. Od dziecka zbierałam pocztówki, a taką prawdziwą postcrosserką zostałam dopiero 3,5 roku temu. Wtedy też założyłam bloga, który jest poświęconym mojej pasji czyli pocztówkom. Serdecznie wszystkich zapraszam do zaglądania i komentowania:
BLOG WERONIKI: http://widokowkiweroniki.blogspot.com/

Hej, mam na imię Ola i mam 20 lat. Od listopada 2013 jestem postcrosserką. Uwielbiam podróże, szczególnie te na tak zwanym spontanie. Niestety, podróże to dość drogie hobby więc gdy tylko dowiedziałam się o postcrossingu wiedziałam, że to coś dla mnie. Kartki traktuje jako taką małą podróż dookoła świata (dlatego najbardziej lubię pocztówki turystyczne). Postcrossing wciąga mnie z miesiąca na miesiąc coraz bardziej, a stertami pocztówek w końcu postanowiłam dzielić się na moim blogu. Zapraszam serdecznie ! :)
BLOG OLI: http://mojpostcrossing.blogspot.com/

Zawsze kiedy opowiadam o sobie zaczynam od informacji na temat mojej największej pasji jaką jest jeździectwo. To właśnie konie były moją pierwszą kolekcją pocztówek. Przez kilka lat je zbierałam aż niedawno coś mnie natchnęło na powiększenie jej o widokówki itp. z każdego zakątka świata. Serdecznie zapraszam na mojego niedawno powstałego bloga :)

Mam na imię Ania, mieszkam w Krakowie i studiuję filologię germańską. Pocztówki kolekcjonuję już kilka ładnych lat. W mojej kolekcji znajdują się wyłącznie takie, które mają nazwę miejscowości z przodu. Niezwykłą wartość mają dla mnie pocztówki z Niemiec - może przez to co studiuję. U mnie na blogu - oprócz mojej kolekcji - można znaleźć ciekawe porady dla kolekcjonerów.

Jeśli chcesz odbyć podróż po różnych miejscach na świecie oraz poszerzyć swoją wiedzę geograficzną, zapraszam na mojego bloga :) Szalona studentka geografii, miłośniczka książek i kotów, pokaże Ci swoją kolekcję pocztówek. Sprawi, że poczujesz nagłą potrzebę wysłania kartek w świat. Chcesz się przekonać? Zajrzyj na:
BLOG KINGI: http://kingway007.blogspot.com/


Filolog z wykształcenia i zamiłowania zaprasza na pocztówkowe podróże po Polsce. „Cudze chwalicie, swego nie znacie, sami nie wiecie, co posiadacie”. U mnie na blogu tylko polskie pocztówki. Serdecznie zapraszam miłośników miast i krajobrazów do komentowania i dzielenia się swoimi wrażeniami

Jesteś postcrosserem i prowadzisz bloga? Chcesz, aby link do niego znalazł się w tej zakładce? Napisz kilka słów o sobie/blogu i wyślij do mnie na maila: wiolkatee@gmail.com. Zamieszczę link do Ciebie w tym małym katalogu blogowym :-)

1 komentarz:

  1. Nie lubię znajdować w skrzynce samych reklam i rachunków, stąd też wzięłam się wśród postcrossingowców.
    Naturalna się wydaje chęć podzielenia się swoimi zdobyczami. Więc zapraszam do oglądania :)

    http://kolinpostcards.tumblr.com/

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za Twoje odwiedziny i komentarz :-) wszystkie czytam i staram się odpowiadać na wszelakie pytania bądź sugestie. Lubię bezpośredni kontakt z czytelnikami, dlatego śmiało zostaw po sobie ślad jeśli przeczytałeś/ łaś mojego posta.

Jeżeli chcesz zamieść również link do swojego bloga bądź strony internetowej - na pewno do Ciebie zajrzę!