czwartek, 5 lutego 2015

WYNIKI KONKURSU!!!

Hej!
Nadszedł czas, żeby ogłosić wyniki urodzinowego konkursu <klik>. Na początku dziękuję wszystkim za zgłoszenia i polecane książki. Wyszukałam recenzje wszystkich, których jeszcze nie czytałam i znalazłam kilka tytułów, na które już poluję na allegro i w grupach dotyczących wymiany książek!

Przygotowałam losy - na karteczkach zapisałam nicki wszystkich osób, które dodały prawidłowe zgłoszenie i spełniły warunki udziału. Spośród gotowych losów odrzuciłam jednak jeszcze dwa: Katarzyny Miarczyńskiej (dodałaś dwa zgłoszenia,w losowaniu weźmie udział tylko jedno) oraz Sawatki (wykluczyłam Cię z losowania - o tym, dlaczego napiszę na końcu).

PRZEJDŹMY DO LOSOWANIA
ZWYCIĘZCĄ ZOSTAJE...Z losowania nagrody wykluczyłam Sarę <klik>. Jako, że jest ona najaktywniejszą czytelniczką i komentatorką mojego bloga, postanowiłam nagrodzić ją takim samym zestawem jak zwycięzcę konkursu :-)! Gratuluję zatem obu Dziewczynom!!! Książki "52 tygodnie" są w drodze do autorki, która je podpisze i odeśle do mnie, zatem musicie mi wybaczyć - nagrody dotrą do Was z opóźnieniem.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim uczestnikom konkursu - zapraszam do dalszego śledzenia bloga i udziału w kolejnych konkursach, które na pewno będę się tu pojawiać. Pozdrawiam!

15 komentarzy:

 1. Dziewczyny gratulacje :) a wyróżnienie Sary zdecydowanie jest dobrą decyzją ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. O, dziękuję! Nawet nie wiesz, jak się cieszę! :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję obu dziewczynom :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje dla zwyciężczyń! :D

  OdpowiedzUsuń
 5. OJEJKU, DZIĘKUJĘ <3 Z tej książki ucieszę się niezmiernie, bo jak o niej wspomniałaś, to tak mnie zaintrygował opis! Dziękuję, to bardzo miłe.
  A ja nadal będę tu do Ciebie zaglądać z taką samą przyjemnością. :D
  Gratulacje dla Martyny :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję zwycięzcy! :)
  / Dzięki :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Hej Wiola! ^^
  Dostałaś już może kopertę z pocztówkami? z tego co widziałam na stronie poczty niby nadal nie wyszła ona z placówki, a wysłałam poleconym ; o

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratulacje :-)
  (U mnie też konkurs trwa;-)

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratulacje :)

  Pozdrawiam
  http://dookola-swiata-w-jeden-dzien.blogspot.ch/

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za Twoje odwiedziny i komentarz :-) wszystkie czytam i staram się odpowiadać na wszelakie pytania bądź sugestie. Lubię bezpośredni kontakt z czytelnikami, dlatego śmiało zostaw po sobie ślad jeśli przeczytałeś/ łaś mojego posta.

Jeżeli chcesz zamieść również link do swojego bloga bądź strony internetowej - na pewno do Ciebie zajrzę!