piątek, 12 grudnia 2014

Niemcy, Katedra św. Piotra, Osnabruck

Hej!
Dziś zaglądam tu "na szybko" z kolejną nową pocztówką. Tym razem jest to off z Niemiec przedstawiający wnętrze Katedry św. Piotra w Osnabrucku. Katedra ta łączy dwa style budownictwa: romański i gotycki, powstawała w kilku fazach między XII a XVI wiekiem, a obecnie stanowi siedzibę biskupa diecezji Osnabruckiej. Dawno tak bardzo nie cieszyłam się z nadchodzącego weekendu! Ostatnie tygodnie były dla mnie wyjątkowo pracowite, myśl o tym, że już piątek powoduje, że zaczynam śmiać się pod nosem. Mam zamiar te dwa i pół dnia wolnego zacząć celebrować już dziś po wyjściu do pracy - najpierw kino, później kolacja, domowe SPA...poza tym składam sobie obietnicę na piśmie, że przez całą sobotę i całą niedzielę nie będę pracowała! :-) I Wam życzę udanego weekendu, pozdrawiam!

5 komentarzy:

 1. Bardzo fajna karteczka, lubię takie sklepienia :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Co o tym sądzisz: http://www.bloglovin.com/viewer?post=3903112563&group=0&frame_type=p&context=popular&context_ids=&blog=237509&frame=1&click=0&user=0 ?

  OdpowiedzUsuń
 3. Także życzę Ci udanego weekendu, szczególnie ciekawie brzmi to domowe spa ;) Kartka interesująca, aczkolwiek nie w moim stylu ;P

  OdpowiedzUsuń
 4. jaka cudowna ta kartka ! :)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za Twoje odwiedziny i komentarz :-) wszystkie czytam i staram się odpowiadać na wszelakie pytania bądź sugestie. Lubię bezpośredni kontakt z czytelnikami, dlatego śmiało zostaw po sobie ślad jeśli przeczytałeś/ łaś mojego posta.

Jeżeli chcesz zamieść również link do swojego bloga bądź strony internetowej - na pewno do Ciebie zajrzę!