poniedziałek, 5 maja 2014

Polska. Góry Izerskie + wyniki konkursu.

Witam:)
Jak Wam minął weekend? Mi dość spokojnie - w sobotę mieliśmy małą imprezę, wczoraj z kolei wylegiwaliśmy się w basenach siarkowych na Słowacji we Vrbovie. Wracając chcieliśmy zwiedzić zamek w Starej Lubovni - niestety, było już za późno. Ale na pewno wybierzemy się tam niebawem.

W zachodniej części Sudetów znajduje się pasmo Gór Izerskich. Na zachodnim zboczu jednego ze szczytów - Krogulca, stoi grupka skalna o nazwie Pelikan. Właśnie to miejsce przedstawia poniższa pocztówka, którą otrzymałam w ramach "oferuję tag".

Minął termin oddawania głosów na prace konkursowe. Dziękuję Dziewczynom, które wzięły udział - każda z Was miała inny pomysł na pracę, wszystkie były według mnie ciekawe i oryginalne. Dziękuję też osobom, które wzięły udział w głosowaniu i wybrały zwycięzcę - dość dużą przewagą głosów konkurs wygrała LENKA <blog Lenki - klik>. Serdecznie gratuluję, zwyciężczynię proszę o wysłanie swojego adresu na maila: wiolkatee@gmail.com :-)

9 komentarzy:

 1. Piękne Góry Izerskie :) Gratuluje LENKA za super pracę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Przepiękna pocztówka :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję Lence wygranej w konkursie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. o, moja faworytka wygrala :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje dla zwyciężczyni :)
  A pocztówka piękna!

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję :)
  I ładna kartka ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękna kartka!
  Gratuluję Lence

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za Twoje odwiedziny i komentarz :-) wszystkie czytam i staram się odpowiadać na wszelakie pytania bądź sugestie. Lubię bezpośredni kontakt z czytelnikami, dlatego śmiało zostaw po sobie ślad jeśli przeczytałeś/ łaś mojego posta.

Jeżeli chcesz zamieść również link do swojego bloga bądź strony internetowej - na pewno do Ciebie zajrzę!