wtorek, 29 kwietnia 2014

Polska - poznańska sztuka ulicy


Hej!
Kolejna karteczka z Polski przedstawia napis na murze na Placu Wolności w Poznaniu. Jak czytamy na rewersie - tydzień po wykonaniu zdjęcia, które widnieje na pocztówce graffiti to zniknęło ;-) Ta pocztówka to TYC (thank-you-card), jak Wam się podoba? Ja bardzo lubię takie emocjonalnie impulsywne uliczne dzieła sztuki :)


W skrzynce dziś wylądowało 5 offów i list do penpalki :) Wieczorem mam zamiar z kolei wypisać pocztówki z tagów i odpisać na list - jutro więc kolejna partia, ale wszystko do Polski. W świat poleciały karteczki oklejone naszymi Mistrzami z Soczi :-) A Wy? Co wysyłacie?

5 komentarzy:

 1. Szkoda że wysyłanie listów i kartek już jest praktycznie zapominane wszystko teraz załatwia się przez internet czy telefony :(
  Dlatego pisz ich dużo niech nie będą do końca zapomniane ;)

  pozdrawiam ;*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też nad tym ubolewam, dlatego piszę ile mogę ;-)! Pozdrawiam!

   Usuń
  2. A ja równiez listy kocham! :) Może nie tak jak Autorka bloga, ale lubię pisać do znajomych, rodziny.. :)
   Pozdrawiam :)

   Usuń
 2. Ale fajne znaczki :) Muszę się zaopatrzyć w najbliższym czasie i już wiem jakie kupię :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla mnie są wymarzone - uwielbiam wszelkie motywy sportowe na znaczkach :) Myślę, że odbiorcom też przypadną do gustu ;-)

   Usuń

Bardzo dziękuję za Twoje odwiedziny i komentarz :-) wszystkie czytam i staram się odpowiadać na wszelakie pytania bądź sugestie. Lubię bezpośredni kontakt z czytelnikami, dlatego śmiało zostaw po sobie ślad jeśli przeczytałeś/ łaś mojego posta.

Jeżeli chcesz zamieść również link do swojego bloga bądź strony internetowej - na pewno do Ciebie zajrzę!