środa, 8 stycznia 2014

WOPP dla WOŚP czyli pomagamy pocztówkami.

Polscy postcrosserzy zorganizowali akcję pomocy polegającą na sprzedaży wypisanych przez nich pocztówek na aukcji allegro dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przedmiotem aukcji jest kilkadziesiąt (już prawie 100) pocztówek, które trafią do zwycięzcy aukcji z różnych stron Polski i świata. Skrzynka pocztowa osoby, która wygra aukcję zapełni się pięknymi kartkami m.in. z takich państw jak: Rosja, Francja, Ukraina, Holandia, Norwegia, Niemcy, Wlk. Brytania, Czechy, Finlandia, USA, Gwinea. Co więcej, liczba pocztówek wciąż rośnie, gdyż chęć ich wysłania wciąż deklarują nowe osoby.

Każdy z Was może dołączyć do akcji i pomóc na dwa sposoby: wziąć udział w aukcji lub dołączyć do postcrosserów również deklarując wysłanie pocztówki do zwycięzcy. Zapraszam Was do zapoznania się z tą inicjatywą:


Jak podoba Wam się ten pomysł?

5 komentarzy:

 1. Super pomysł z tą akcją ;)
  Nigdy wcześniej o niej nie słyszałam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W zeszłym roku była organizowana po raz pierwszy, teraz trwa druga edycja - z kolejnymi myślę, że uda się ją bardziej rozsławić ;-)

   Usuń
 2. Dziękuje za obserwacje i rowniez obserwuje ;*

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za Twoje odwiedziny i komentarz :-) wszystkie czytam i staram się odpowiadać na wszelakie pytania bądź sugestie. Lubię bezpośredni kontakt z czytelnikami, dlatego śmiało zostaw po sobie ślad jeśli przeczytałeś/ łaś mojego posta.

Jeżeli chcesz zamieść również link do swojego bloga bądź strony internetowej - na pewno do Ciebie zajrzę!